Fara - zlecenie - Fara

Jak zlecić produkcję i usługi Studio AGGA

Aby zlecić produkcję i usługi związane z pieczęciami i innymi produktami z naszej oferty prosimy o wypełnienie poniższego formularza (alternatywnie można też wysłać maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub skontaktować się telefonicznie pod numerem 603 95 50 50). Zlecenie realizowane jest w kilku krokach:

  1. Przyjęcie zlecenie i ewentualny kontakt celem uszczegółowienia.
  2. Opracowanie i odesłanie szczegółowej kalkulacji cenowej zlecenia celem akceptacji.
  3. Po otrzymaniu Państwa akceptacji ceny rozpoczynają się prace projektowe.
  4. Projekty graficzne zostają przesłane Państwu do akceptacji i poddawane są ewentualnej korekcie.
  5. Po otrzymaniu akceptacji projektu rusza produkcja.
  6. Gotowy produkt wysyłany jest przesyłką pobraniową Poczta Polska 24.

Taki sposób realizacji zlecenia pozwala unikać niespodzianek związanych ze szczegółową wyceną oraz daje Państwu pewność otrzymania produktu według dokładnie takiego projektu graficznego, jaki został przez Państwa zaakceptowany.

Formularz zlecenia (pola oznaczone kolorem czerwonym muszą zostać wypełnione):

Proszę opisać treść zlecenia, np:

  • pieczęć tuszowa R50 czerwona i R25 czerwona z wizerunkiem świętego ....,
  • tabliczki pamiątkowe z okazji ....., 10 sztuk,
  • tablica informacyjna A4 ....
  • i tym podobne

Jeśli wystąpi konieczność uszczegółowienia treści zlecenia skontaktujemy się celem doprecyzowania zlecenia !

Jeśli konkretne wyspecyfikowanie zamówienia sprawia trudność prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 603 95 50 50.

W każdym przypadku na podstawie rozmów i korespondencji zostanie sporządzona i wysłana do Państwa akceptacji szczegółowa kalkulacja cenowa !

Treść zlecenia (*)

Zamawiający (*) (np. Parafia pw. św. Jana Chrzciciela, Ośrodek Pomocy Niewidomym, Towarzystwo ........)

Adres pocztowy (*)

Osoba kontaktowa (*)

Adres e-mail

Dane kontaktowe (telefon, skype, itp.) (*)


Ewentualne załączniki:
Można dołączyć do formularza materiały zdjęciowe, jeśli są, takie jak np. zdjęcie lub skan obecnej pieczęci, zdjęcie kościoła czy inne materiały poglądowe przydatne do realizacji tego zlecenia.


załączone pliki:Czas realizacji zlecenia wynosi zazwyczaj od 3-7 dni roboczych ( pamiątki komunijne lub duże zlecenia do 14 dni roboczych) 

Wszystkie materiały publikowane na tej stronie chronione są polskim i międzynarodowym prawem autorskim. Żadna część materiałów zawartych na tej stronie nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny) ani zamieszczana w Internecie i innych formach publikacji bez pisemnej zgody firmy SIGNUM-NET Włodzimierz Kessler. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie materiałów w całości lub w części bez zgody SIGNUM-NET stanowi naruszenie prawa i będąc zabronione pod groźbą kary może być  ścigane prawnie. Dołączone do oprogramowania FARA szablony graficzne, schematy graficzne okien, pliki komentarzy i inne materiały stanowią formę utworów literackich i ich kopiowanie i umieszczanie w innych programach komputerowych i utworach literackich jest równoznaczne z plagiatem. Rozwiązania organizacyjne i technologiczne oprogramowania FARA stanowią własność SIGNUM-NET.
Zastosowane w programie Fara schematy graficzne, topologia elementów i inne rozwiązania wymienione w sekcji "Prawa autorskie" nie mają związku z merytoryczną stroną zagadnienia i ich ewentualne kopiowanie i stosowanie w innych produktach jako świadoma działalność mająca na celu wprowadzenie w błąd klienta końcowego co do źródła pochodzenia kupowanego produktu stanowi naruszenie postanowień ustawy o zapobieganiu nieuczciwej konkurencji i jako przestępstwo podlega sankcjom karnym określonym w w/w ustawie.