Fara: zamówienie programu - Fara

ZamówienieI. Zamawiam program FARA w zestawie


(Kartoteka i księgi w uproszczonej postaci - bez funkcji zaawansowanych)

(kartoteka, kolęda i księgi parafialne w pełnym zakresie funkcjonalnym oraz grupy, statystyka i rocznice, dziennik korespondencji)

(księgi grobów i pochowanych oraz ewidencja opłat cmentarnych)

(pełny system ze wszystkimi elementami za wyjątkiem cmentarza)

(pełny system ze wszystkimi elementami)

II. Opcja sieciowa (wielostanowiskowa)

Proszę zaznaczyć poniższe pole, jeśli zamawiasz wersję wielostanowiskową do pracy w lokalnej sieci komputerowej (kilka osób naraz może z kilku komputerów pracować jednocześnie na tej samej bazie danych).

Zamawiam wersję sieciową - za dopłatą w wysokości 150 zł

III.Sposób dostawy

(wraz z programem zainstaluje się elektroniczny podręcznik użytkownika w postaci tzw. pliku PDF) (wysyłka w ciągu 48 godzin)

 

Wszystkie materiały publikowane na tej stronie chronione są polskim i międzynarodowym prawem autorskim. Żadna część materiałów zawartych na tej stronie nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny) ani zamieszczana w Internecie i innych formach publikacji bez pisemnej zgody firmy SIGNUM-NET Włodzimierz Kessler. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie materiałów w całości lub w części bez zgody SIGNUM-NET stanowi naruszenie prawa i będąc zabronione pod groźbą kary może być  ścigane prawnie. Dołączone do oprogramowania FARA szablony graficzne, schematy graficzne okien, pliki komentarzy i inne materiały stanowią formę utworów literackich i ich kopiowanie i umieszczanie w innych programach komputerowych i utworach literackich jest równoznaczne z plagiatem. Rozwiązania organizacyjne i technologiczne oprogramowania FARA stanowią własność SIGNUM-NET.
Zastosowane w programie Fara schematy graficzne, topologia elementów i inne rozwiązania wymienione w sekcji "Prawa autorskie" nie mają związku z merytoryczną stroną zagadnienia i ich ewentualne kopiowanie i stosowanie w innych produktach jako świadoma działalność mająca na celu wprowadzenie w błąd klienta końcowego co do źródła pochodzenia kupowanego produktu stanowi naruszenie postanowień ustawy o zapobieganiu nieuczciwej konkurencji i jako przestępstwo podlega sankcjom karnym określonym w w/w ustawie.