Tabliczki informacyjne - Fara

Tabliczki informacyjne

Tablice informacyjne

Tablice informacyjne grawerowane laserowo na tzw. laminacie grawerskim są  odporne na  promieniowanie UV i warunki atmosferyczne. Z tego względu są to bardzo odporne elementy elewacji, budynków i ścian.

Grawerowane mogą być zarówno napisy jak i obrazy z wizerunkami świętych, herbami i innymi symbolami.

Wykorzystujemy wysokiej jakości metaliczny laminat grawerski  - dwuwarstwowe tworzywo, które do złudzenia przypomina metal w kolorze stali, miedzi lub mosiądzu, z czarną warstwą spodnią. Podczas grawerowania laser usuwa w wybranych miejscach warstwę wierzchnią odsłaniając czarny podkład. Dzięki temu otrzymujemy niezwykle trwały produkt końcowy, który nie rdzewieje, w którym nic się nie odkleja i nie zmywa.

Na elewacjach zewnętrznych często stosuje się dodatkowy podkład z bezbarwnej pleksi i kołki dystansowe, co daje elegancki efekt wizualny. Podkład z pleksi dodatkowo usztywnia tablicę, zaś kołki dystansowe pozwalają zamocować ją tak, by nie stykała się bezpośrednio z murem, chroniąc przed zaciekami czy przymarzaniem.

CENNIK - TABLICZKI  TYPOWE

termin realizacji: 3-7 dni roboczych koszt dostawy od 25 zł
format
laminat grawerski
+ 4 ozdobne zaślepki
laminat grawerski na podkładzie z bezbarwnej pleksi 4mm
+ 4 ozdobne kołki dystansowe
A5 (15x20) cm 115 zł 195 zł
A4 (29x20) cm 175 zł 275 zł
A3 (40x29) cm 325 zł 485 zł
A2 (59x39) cm 575 zł 775 zł
formaty poniżej A5 kalkulacja indywidualna ok. 30-70 zł
standardowy kolory laminatu : metaliczne szczotkowany - srebrny
kolor graweru: czarny
inne kolory, formaty na zapytanie
JAK ZAMAWIAĆ

Zamówienie można złożyć mailem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub za pomocą formularza zamówienia.

Zamówienie powinno zawierać tekst jaki ma widnieć na tabliczce i jeżeli potrzeba nazwę grafiki lub własny plik wektorowy z grafiką do umieszczenia na tablicy. Proszę podać wybrany rozmiar i kolor, sposób mocowania.

Na podstawie przesłanych informacji rysujemy projekt i tworzymy wizualizację produktu.

Dopiero po akceptacji Zamawiającego zlecenie jest realizowane


 

Wszystkie materiały publikowane na tej stronie chronione są polskim i międzynarodowym prawem autorskim. Żadna część materiałów zawartych na tej stronie nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny) ani zamieszczana w Internecie i innych formach publikacji bez pisemnej zgody firmy SIGNUM-NET Włodzimierz Kessler. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie materiałów w całości lub w części bez zgody SIGNUM-NET stanowi naruszenie prawa i będąc zabronione pod groźbą kary może być  ścigane prawnie. Dołączone do oprogramowania FARA szablony graficzne, schematy graficzne okien, pliki komentarzy i inne materiały stanowią formę utworów literackich i ich kopiowanie i umieszczanie w innych programach komputerowych i utworach literackich jest równoznaczne z plagiatem. Rozwiązania organizacyjne i technologiczne oprogramowania FARA stanowią własność SIGNUM-NET.
Zastosowane w programie Fara schematy graficzne, topologia elementów i inne rozwiązania wymienione w sekcji "Prawa autorskie" nie mają związku z merytoryczną stroną zagadnienia i ich ewentualne kopiowanie i stosowanie w innych produktach jako świadoma działalność mająca na celu wprowadzenie w błąd klienta końcowego co do źródła pochodzenia kupowanego produktu stanowi naruszenie postanowień ustawy o zapobieganiu nieuczciwej konkurencji i jako przestępstwo podlega sankcjom karnym określonym w w/w ustawie.