Tabliczki informacyjne - Fara

Tabliczki informacyjne

Tablice informacyjne

Tablice informacyjne grawerowane laserowo na tzw. laminacie grawerskim są  odporne na  promieniowanie UV i warunki atmosferyczne. Z tego względu są to bardzo odporne elementy elewacji, budynków i ścian.

Grawerowane mogą być zarówno napisy jak i obrazy z wizerunkami świętych, herbami i innymi symbolami.

Wykorzystujemy wysokiej jakości metaliczny laminat grawerski  - dwuwarstowe tworzywo, które do złudzenia przypomina metal w kolorze stali, miedzi lub mosiądzu, z czarną warstwą spodnią. Podczas grawerowania laser usuwa w wybranych miejscach warstwę wierzchnią odsłaniając czarny podkład. Dzięki temu otrzymujemy niezwykle trwały produkt końcowy, który nie rdzewieje, w którym nic się nie odkleja i nie zmywa.

Na elewacjach zewnętrznych często stosuje się dodatkowy podkład z bezbarwnej pleksi i kołki dystansowe, co daje elegancki efekt wizualny. Podkład z pleksi dodatkowo usztywnia tablicę, zaś kołki dystansowe pozwalają zamocować ją tak, by nie stykała się bezpośrednio z murem, chroniąc przed zaciekami czy przymarzaniem.

CENNIK - TABLICZKI  TYPOWE

termin realizacji: 3-7 dni roboczych koszt dostawy 20 zł
format
laminat grawerski
+ 4 ozdobne zaślepki
laminat grawerski na podkładzie z bezbarwnej pleksi 4mm
+ 4 ozdobne kołki dystansowe
A5 (15x20) cm 100 zł -
A4 (29x20) cm 150 zł 250 zł
A3 (40x29) cm 300 zł 450 zł
A2 (59x39) cm 500 zł 700 zł
formaty poniżej A5 kalkulacja indywidualna ok. 15-50 zł
standardowe kolory laminatu : metaliczne szczotkowane - srebrny, miedziany, mosiężny,
kolor graweru: czarny
inne kolory, formaty na zapytanie
JAK ZAMAWIAĆ

Zamówienie można złożyć mailem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub za pomocą formularza zamówienia.

Zamówienie powinno zawierać tekst jaki ma widnieć na tabliczce i jeżeli potrzeba nazwę grafiki lub własny plik wektorowy z grafiką do umieszczenia na tablicy. Proszę podać wybrany rozmiar i kolor, sposób mocowania.

Na podstawie przesłanych informacji rysujemy projekt i tworzymy wizualizację produktu.

Dopiero po akceptacji Zamawiającego zlecenie jest realizowane


 

Wszystkie materiały publikowane na tej stronie chronione są polskim i międzynarodowym prawem autorskim. Żadna część materiałów zawartych na tej stronie nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny) ani zamieszczana w Internecie i innych formach publikacji bez pisemnej zgody firmy SIGNUM-NET Włodzimierz Kessler. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie materiałów w całości lub w części bez zgody SIGNUM-NET stanowi naruszenie prawa i będąc zabronione pod groźbą kary może być  ścigane prawnie. Dołączone do oprogramowania FARA szablony graficzne, schematy graficzne okien, pliki komentarzy i inne materiały stanowią formę utworów literackich i ich kopiowanie i umieszczanie w innych programach komputerowych i utworach literackich jest równoznaczne z plagiatem. Rozwiązania organizacyjne i technologiczne oprogramowania FARA stanowią własność SIGNUM-NET.
Zastosowane w programie Fara schematy graficzne, topologia elementów i inne rozwiązania wymienione w sekcji "Prawa autorskie" nie mają związku z merytoryczną stroną zagadnienia i ich ewentualne kopiowanie i stosowanie w innych produktach jako świadoma działalność mająca na celu wprowadzenie w błąd klienta końcowego co do źródła pochodzenia kupowanego produktu stanowi naruszenie postanowień ustawy o zapobieganiu nieuczciwej konkurencji i jako przestępstwo podlega sankcjom karnym określonym w w/w ustawie.