Warning: file_put_contents(/cache/js-ba9ecb70d4a855fea510013fac2a32f3.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /libraries/joomla/filesystem/file.php on line 306
Fara: dane kontaktowe - Fara
SIGNUM-NET
Kontakt
Adres:
Gliwice, ul. Dybowskiego 16

e-mail: Ten adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. Javascript musi być włączony żeby móc go zobaczyć.
komórka: 601 068 700 (11:00 do 19:00)
http://www.fara.pl

Informacje: FB Messenger  messenger: @signum.net

WhatsApp WhatsApp: SIGNUM-NET (+48 601 068 700)

WhatsApp Viber: SIGNUM-NET (+48 601 068 700)


Aby się z nami skontaktować poprzez stronę WWW prosimy wypełnić i wysłać formularz kontaktowy.

W przypadku zgłoszeń serwisowych prosimy w treści podać nazwę parafii, której dotyczy zgłoszenie (miejscowość i wyznanie)

WAŻNE !
Wizytę i kontakt osobisty prosimy wcześniej ustalić z nami telefonicznie lub poprzez e-mail !

 

Wszystkie materiały publikowane na tej stronie chronione są polskim i międzynarodowym prawem autorskim. Żadna część materiałów zawartych na tej stronie nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny) ani zamieszczana w Internecie i innych formach publikacji bez pisemnej zgody firmy SIGNUM-NET Włodzimierz Kessler. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie materiałów w całości lub w części bez zgody SIGNUM-NET stanowi naruszenie prawa i będąc zabronione pod groźbą kary może być  ścigane prawnie. Dołączone do oprogramowania FARA szablony graficzne, schematy graficzne okien, pliki komentarzy i inne materiały stanowią formę utworów literackich i ich kopiowanie i umieszczanie w innych programach komputerowych i utworach literackich jest równoznaczne z plagiatem. Rozwiązania organizacyjne i technologiczne oprogramowania FARA stanowią własność SIGNUM-NET.
Zastosowane w programie Fara schematy graficzne, topologia elementów i inne rozwiązania wymienione w sekcji "Prawa autorskie" nie mają związku z merytoryczną stroną zagadnienia i ich ewentualne kopiowanie i stosowanie w innych produktach jako świadoma działalność mająca na celu wprowadzenie w błąd klienta końcowego co do źródła pochodzenia kupowanego produktu stanowi naruszenie postanowień ustawy o zapobieganiu nieuczciwej konkurencji i jako przestępstwo podlega sankcjom karnym określonym w w/w ustawie.