Fara: pobieralnia - Fara

pobieranie Z tej strony można pobrać programy, wersje demonstracyjne oraz inne materiały dotyczące programu FARA 5.0. Prosimy przed pobraniem każdego pliku zapoznać się z treścią licencji. Pobranie pliku oznacza akceptację umowy licencyjnej.


FARA 5.0 dla Windows - wersja demonstracyjna

Pełna wersja zawierająca wszystkie programy wraz z przykładową bazą danych. Nie posiada ograniczeń czasowych, lecz ilościowe w pojemności bazy danych. Niektóre funkcje programu są tu wyłączone.

wejdź
 
Bezpłatna MINI FARA 5.0 z formularzem do USC dla Windows

Bezpłatna wersja programu zawierająca uproszczoną kartotekę parafialną, nadruk i wydruk formularza do USC, księgę dominicantes/communicantes i programy narzędziowe.

wejdź
 
Formularz konkordatowy na komputery Mac

Bezpłatna wersja programu do drukowania formularza konkordatowego do USC na komputery MAC.

wejdź
 
Program instalacyjny komercyjnej wersji programu FARA 5.0 dla Windows

Instalator komercyjnej wersji programu z wbudowanymi wszystkimi aktualizacjami w odmianie, która podczas pierwszego uruchomienia po podaniu numeru seryjnego aktywuje się przez Internet. Z tego względu można ją instalować tylko na komputerze posiadającym (przynajmniej tylko w trakcie pierwszego uruchomienia) dostęp do Internetu. Aby instalować program na komputerze bez dostępu do Internetu należy posłużyć się otrzymaną od producenta płytą CD.

wejdź
 
FARA 5.0 - podręcznik użytkownika

Podręcznik użytkownika programu dla wersji 5.0 w postaci pliku PDF. Do jego odczytania niezbędny jest darmowy program Acrobat Reader.

wejdź
 
Aktualizacje różnych wersji programu FARA

Aktualizacje programu Fara 5.0 oraz katalogu adresowego parafii. Aktualizacje starszych wersji 3.x programu i katalogu parafii dla starszych wersji programu.

przejdź do działu aktualizacji >>

 


Wszystkie materiały publikowane na tej stronie chronione są polskim i międzynarodowym prawem autorskim. Żadna część materiałów zawartych na tej stronie nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny) ani zamieszczana w Internecie i innych formach publikacji bez pisemnej zgody firmy SIGNUM-NET Włodzimierz Kessler. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie materiałów w całości lub w części bez zgody SIGNUM-NET stanowi naruszenie prawa i będąc zabronione pod groźbą kary może być  ścigane prawnie. Dołączone do oprogramowania FARA szablony graficzne, schematy graficzne okien, pliki komentarzy i inne materiały stanowią formę utworów literackich i ich kopiowanie i umieszczanie w innych programach komputerowych i utworach literackich jest równoznaczne z plagiatem. Rozwiązania organizacyjne i technologiczne oprogramowania FARA stanowią własność SIGNUM-NET.
Zastosowane w programie Fara schematy graficzne, topologia elementów i inne rozwiązania wymienione w sekcji "Prawa autorskie" nie mają związku z merytoryczną stroną zagadnienia i ich ewentualne kopiowanie i stosowanie w innych produktach jako świadoma działalność mająca na celu wprowadzenie w błąd klienta końcowego co do źródła pochodzenia kupowanego produktu stanowi naruszenie postanowień ustawy o zapobieganiu nieuczciwej konkurencji i jako przestępstwo podlega sankcjom karnym określonym w w/w ustawie.