Zamówienie próbek tabliczek komunijnych - Fara

Zamówienie próbek tabliczek komunijnych
Wzory GK1 i GK2 - czarna grafika i tekst
grawer laserowy wgłębny na laminacie grawerskim
+ podkład MDF
Wzory SK1 i SK2 - kolorowa grafika i tekst
naniesiona techniką sublimacji na metalową płytkę
+ podkład MDF
Pamiątka komunijna grawerowana - wzór 1Pamiątka komunijna grawerowana - wzór 2 Pamiątka komunijna wgrzewana - wzór 1Pamiątka komunijna wgrzewana - wzór 2

Próbka z przykładową tabliczką z fikcyjnymi danymi osobowymi wysyłana jest bezpłatnie (TYLKO DO PARAFII !, TYLKO NA TERENIE POLSKI). Aby otrzymać próbkę proszę wypełnić i wysłać poniższy formularz:

* Parafia/instytucja - nazwa i pełny adres


* Osoba składająca zamówienie (ew. dane kontaktowe celem weryfikacji zamówienia)

* Telefon

* e-mail

Ewentualne uwagi

Bezpłatne próbki wysyłane są tylko do parafii i tylko na terenie Polski !


 

Wszystkie materiały publikowane na tej stronie chronione są polskim i międzynarodowym prawem autorskim. Żadna część materiałów zawartych na tej stronie nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny) ani zamieszczana w Internecie i innych formach publikacji bez pisemnej zgody firmy SIGNUM-NET Włodzimierz Kessler. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie materiałów w całości lub w części bez zgody SIGNUM-NET stanowi naruszenie prawa i będąc zabronione pod groźbą kary może być  ścigane prawnie. Dołączone do oprogramowania FARA szablony graficzne, schematy graficzne okien, pliki komentarzy i inne materiały stanowią formę utworów literackich i ich kopiowanie i umieszczanie w innych programach komputerowych i utworach literackich jest równoznaczne z plagiatem. Rozwiązania organizacyjne i technologiczne oprogramowania FARA stanowią własność SIGNUM-NET.
Zastosowane w programie Fara schematy graficzne, topologia elementów i inne rozwiązania wymienione w sekcji "Prawa autorskie" nie mają związku z merytoryczną stroną zagadnienia i ich ewentualne kopiowanie i stosowanie w innych produktach jako świadoma działalność mająca na celu wprowadzenie w błąd klienta końcowego co do źródła pochodzenia kupowanego produktu stanowi naruszenie postanowień ustawy o zapobieganiu nieuczciwej konkurencji i jako przestępstwo podlega sankcjom karnym określonym w w/w ustawie.