Fara: zamówienie programu - Fara

ZamówienieI. Zamawiam program FARA w zestawie


(Kartoteka i księgi w uproszczonej postaci - bez funkcji zaawansowanych)

(Kartoteka i kolędy w pełnym zakresie funkcjonalnym)

(kartoteka, kolęda i księgi parafialne w pełnym zakresie funkcjonalnym)

(księgi związane z zarządzaniem finansami i majątkiem)

(pełny system ze wszystkimi elementami)

II. Opcja sieciowa (wielostanowiskowa)

Proszę zaznaczyć poniższe pole, jeśli zamawiasz wersję wielostanowiskową do pracy w lokalnej sieci komputerowej (kilka osób naraz może z kilku komputerów pracować jednocześnie na tej samej bazie danych).

Zamawiam wersję sieciową - za dopłatą w wysokości 150 zł

III.Sposób dostawy

(wraz z programem zainstaluje się elektroniczny podręcznik użytkownika w postaci tzw. pliku PDF) (wysyłka w ciągu 48 godzin)

 

Wszystkie materiały publikowane na tej stronie chronione są polskim i międzynarodowym prawem autorskim. Żadna część materiałów zawartych na tej stronie nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny) ani zamieszczana w Internecie i innych formach publikacji bez pisemnej zgody firmy SIGNUM-NET Włodzimierz Kessler. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie materiałów w całości lub w części bez zgody SIGNUM-NET stanowi naruszenie prawa i będąc zabronione pod groźbą kary może być  ścigane prawnie. Dołączone do oprogramowania FARA szablony graficzne, schematy graficzne okien, pliki komentarzy i inne materiały stanowią formę utworów literackich i ich kopiowanie i umieszczanie w innych programach komputerowych i utworach literackich jest równoznaczne z plagiatem. Rozwiązania organizacyjne i technologiczne oprogramowania FARA stanowią własność SIGNUM-NET.
Zastosowane w programie Fara schematy graficzne, topologia elementów i inne rozwiązania wymienione w sekcji "Prawa autorskie" nie mają związku z merytoryczną stroną zagadnienia i ich ewentualne kopiowanie i stosowanie w innych produktach jako świadoma działalność mająca na celu wprowadzenie w błąd klienta końcowego co do źródła pochodzenia kupowanego produktu stanowi naruszenie postanowień ustawy o zapobieganiu nieuczciwej konkurencji i jako przestępstwo podlega sankcjom karnym określonym w w/w ustawie.