Pamiątki okolicznościowe - Fara

Pamiątki okolicznościowe

Tablice informacyjne

Okazjonalne tabliczki pamiątkowe na podkładzie MDF 20x24cm (format P4) w ozdobnym etui z wyjmowana podstawką magą być doskonałym prezentem urodzinowym, rocznicowym, okazjonalnym, formą podziękowania dla współpracowników, przełożonych czy gości odwiedzających parafię.  Możliwość  umieszczenia dowolnego tekstu i obrazu, z nadesłanego zdjęcia spawia że jest to unikalny i elegancki prezent. Pamiątka może być grawerowana laserowo na laminacie grawerskim lub wykonana w kolorze metodą sublimacji na metalowej płytce.

CENNIK - TABLICZKI PAMIĄTKOWE

P4 (20 x 25 cm) grawer lub sublimacja

termin realizacji: 3-7 dni roboczych
koszt dostawy od 25 (w zależności od ilości)
ilość
cena z 1 sztukę
1 170 zł
2-10 150 zł/sztuka
powyżej 10 sztuk
wycena indywidualna
ozdobne etui (bordo)
75 zł
inne formaty na zapytanie
JAK ZAMAWIAĆ

Zamówienie można złożyć mailem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub za pomocą formularza zamówienia.

Zamówienie powinno zawierać tekst jaki ma widnieć na tabliczce, zdjęcie wysokiej rozdzielczości (min. 3MB) i jakości (dobry kontrast) aby były dobrze widoczne istotne detale.

Na podstawie przesłanych informacji rysujemy projekt i tworzymy wizualizację produktu.

Dopiero po akceptacji Zamawiającego zlecenie jest realizowane


GRAWER LASEROWY ZE ZDJĘCIA
Dzięki zastosowaniu specjalistycznego oprogramowania przetwarzamy zdjęcia na obrazy grawerowane laserowo. Wystarczy zwykłe zdjęcie zrobione cyfrowym aparatem lub skan starej fotografii by wykonać jego wierne w każdym calu i niemal najdrobniejszym szczególe odwzorowanie w postaci wygrawerowanej na laminacie uzyskując efekt wytrawionej monochromatycznej ryciny.

Zdjęcie zrobione zwykłym aparatem fotograficznym

powyżejPowyżej: oryginalne zdjęcie zrobione klasycznym aparatem fotograficznym

poniżejPoniżej: płytka z wygrawerowanym obrazem na podstawie zdjęcia. Wbrew złudzeniu, jakie daje ekran monitora nie jest to czarno-biały nadruk. Wszystkie, nawet najdrobniejsze detale zostały wygrawerowane na laminacie.

Grawer laserowy na laminacie na podstawie zdjęcia

 

 

Wszystkie materiały publikowane na tej stronie chronione są polskim i międzynarodowym prawem autorskim. Żadna część materiałów zawartych na tej stronie nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny) ani zamieszczana w Internecie i innych formach publikacji bez pisemnej zgody firmy SIGNUM-NET Włodzimierz Kessler. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie materiałów w całości lub w części bez zgody SIGNUM-NET stanowi naruszenie prawa i będąc zabronione pod groźbą kary może być  ścigane prawnie. Dołączone do oprogramowania FARA szablony graficzne, schematy graficzne okien, pliki komentarzy i inne materiały stanowią formę utworów literackich i ich kopiowanie i umieszczanie w innych programach komputerowych i utworach literackich jest równoznaczne z plagiatem. Rozwiązania organizacyjne i technologiczne oprogramowania FARA stanowią własność SIGNUM-NET.
Zastosowane w programie Fara schematy graficzne, topologia elementów i inne rozwiązania wymienione w sekcji "Prawa autorskie" nie mają związku z merytoryczną stroną zagadnienia i ich ewentualne kopiowanie i stosowanie w innych produktach jako świadoma działalność mająca na celu wprowadzenie w błąd klienta końcowego co do źródła pochodzenia kupowanego produktu stanowi naruszenie postanowień ustawy o zapobieganiu nieuczciwej konkurencji i jako przestępstwo podlega sankcjom karnym określonym w w/w ustawie.