Księgi programu FARA - Fara


Księgi i rejestry programu Fara 5.0

FARA 5.0 prowadzi kilkadziesiąt ksiąg i rejestrów. Część z nich jest odzwierciedleniem klasycznych ksiąg parafialnych, inne stanowią dodatkowe rejestry o charakterze pomocniczym. Proszę kliknąć w wybraną księgę by otrzymać szerszy opis i zobaczyć jej prezentacje.


1Kartotekaszczegóły >>
2Odwiedziny chorychszczegóły >>
3Rocznice (wykazy jubilatów)szczegóły >>
4Statystykaszczegóły >>
5Księga ofiar i ofiarodawcówszczegóły >>
6Grupy osoboweszczegóły >>
7Księgi parafialneszczegóły >>
8I Komunia św.szczegóły >>
9Cmentarz szczegóły >>
10Księga finansowaszczegóły >>
11Intencjeszczegóły >>
12Inwentarzszczegóły >>
13Księga charytatywnaszczegóły >>
14Trasy kolędoweszczegóły >>
15Korespondencjeszczegóły >>
16Ogłoszeniaszczegóły >>
17Dominicantes, Communicantesszczegóły >>
18Katecheza przedmałżeńskaszczegóły >>
19Zatrudnieni i wynagrodzeniaszczegóły >>
20Katecheza szkolnaszczegóły >>
21Bibliotekaszczegóły >>
22Katalog adresowy polskich parafiiszczegóły >>
23Kronikaszczegóły >>
24Księgi adresoweszczegóły >>
25Kalendarze i dziennikiszczegóły >>

 
Więcej pytań ? tel. 601 068 700, skype: signum-net, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 

 

Wszystkie materiały publikowane na tej stronie chronione są polskim i międzynarodowym prawem autorskim. Żadna część materiałów zawartych na tej stronie nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny) ani zamieszczana w Internecie i innych formach publikacji bez pisemnej zgody firmy SIGNUM-NET Włodzimierz Kessler. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie materiałów w całości lub w części bez zgody SIGNUM-NET stanowi naruszenie prawa i będąc zabronione pod groźbą kary może być  ścigane prawnie. Dołączone do oprogramowania FARA szablony graficzne, schematy graficzne okien, pliki komentarzy i inne materiały stanowią formę utworów literackich i ich kopiowanie i umieszczanie w innych programach komputerowych i utworach literackich jest równoznaczne z plagiatem. Rozwiązania organizacyjne i technologiczne oprogramowania FARA stanowią własność SIGNUM-NET.
Zastosowane w programie Fara schematy graficzne, topologia elementów i inne rozwiązania wymienione w sekcji "Prawa autorskie" nie mają związku z merytoryczną stroną zagadnienia i ich ewentualne kopiowanie i stosowanie w innych produktach jako świadoma działalność mająca na celu wprowadzenie w błąd klienta końcowego co do źródła pochodzenia kupowanego produktu stanowi naruszenie postanowień ustawy o zapobieganiu nieuczciwej konkurencji i jako przestępstwo podlega sankcjom karnym określonym w w/w ustawie.