Jak wyłączyć program mFara z ustawień archiwizacji w chmurze iPada - Fara

Jak wyłączyć program mFara z ustawień archiwizacji w chmurze iPada

Użytkownik iPada może włączyć sobie funkcje archiwizowania dysku urządzenia w tzw. chmurze (domyślnie ta opcja jest wyłączona). Ponieważ baza danych programu mFara może zawierać dane osobowe nie zaleca się umieszczania jej chmurze. Jeśli więc Twój iPad ma włączoną usługę o nazwie iCloud to zaleca się wyłączyć program mFara z tej usługi. W tym celu należy:

1. uruchomić program USTAWIENIA w swoim iPadzie i wybrać w menu ustawień iCloud, a następnie Dysk i archiwum,

iCloud

2. stuknąć w opcję Zarządzaj dyskiem,

manage

3. stuknąć w nazwę iPada,

device

4. stuknąć w Pokaż wszystkie programy,

show all apps

5. odszukać na liście programów mFara i przestawić przełącznik w pozycję wyłączony.

mFara

 

Wszystkie materiały publikowane na tej stronie chronione są polskim i międzynarodowym prawem autorskim. Żadna część materiałów zawartych na tej stronie nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny) ani zamieszczana w Internecie i innych formach publikacji bez pisemnej zgody firmy SIGNUM-NET Włodzimierz Kessler. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie materiałów w całości lub w części bez zgody SIGNUM-NET stanowi naruszenie prawa i będąc zabronione pod groźbą kary może być  ścigane prawnie. Dołączone do oprogramowania FARA szablony graficzne, schematy graficzne okien, pliki komentarzy i inne materiały stanowią formę utworów literackich i ich kopiowanie i umieszczanie w innych programach komputerowych i utworach literackich jest równoznaczne z plagiatem. Rozwiązania organizacyjne i technologiczne oprogramowania FARA stanowią własność SIGNUM-NET.
Zastosowane w programie Fara schematy graficzne, topologia elementów i inne rozwiązania wymienione w sekcji "Prawa autorskie" nie mają związku z merytoryczną stroną zagadnienia i ich ewentualne kopiowanie i stosowanie w innych produktach jako świadoma działalność mająca na celu wprowadzenie w błąd klienta końcowego co do źródła pochodzenia kupowanego produktu stanowi naruszenie postanowień ustawy o zapobieganiu nieuczciwej konkurencji i jako przestępstwo podlega sankcjom karnym określonym w w/w ustawie.