Cennik - Fara

Cennik

 

Kartoteka i grupy bez limitów ilościowych

Pełny dostęp do kartoteki i grup pozwalający na założenie dowolnej liczby nowych kart rodzinnych i osobowych oraz wpisanie dowolnej liczby ofiar i darów.

99,99 zł
Księga intencji bez limitów ilościowych

Pełny dostęp do księgi intencji pozwalający na założenie dowolnej liczby nowych intencji.

47,99 zł

Eksport do programu FARA 5.0

Pełna synchronizacja z FARĄ 5.0 na komputerze z systemem Windows. Kartoteki z urządzenia są wysyłane do programu FARA 5.0, gdzie dane są uzupełniane (aktualizowane) danymi z iPada.

89,99 zł

 

Maksymalna cena (przy zakupie wszystkich elementów): 237,97 zł

Program można pobrać i nabyć tylko w sklepie App Store. Wszelką obsługą płatności zajmuje się firma Apple, będąca właścicielem sklepu. Firma SIGNUM-NET nie otrzymuje żadnych informacji o kartach kredytowych ani o danych nabywcy.

Licencja na program związana jest nie z urządzeniem, lecz z Twoim kontem użytkownika w sklepie App Store. Licencję można wczytać na każdym urządzeniu, jeśli tylko jesteś zalogowany do App Store z tym samym kontem.

 

Wszystkie materiały publikowane na tej stronie chronione są polskim i międzynarodowym prawem autorskim. Żadna część materiałów zawartych na tej stronie nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny) ani zamieszczana w Internecie i innych formach publikacji bez pisemnej zgody firmy SIGNUM-NET Włodzimierz Kessler. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie materiałów w całości lub w części bez zgody SIGNUM-NET stanowi naruszenie prawa i będąc zabronione pod groźbą kary może być  ścigane prawnie. Dołączone do oprogramowania FARA szablony graficzne, schematy graficzne okien, pliki komentarzy i inne materiały stanowią formę utworów literackich i ich kopiowanie i umieszczanie w innych programach komputerowych i utworach literackich jest równoznaczne z plagiatem. Rozwiązania organizacyjne i technologiczne oprogramowania FARA stanowią własność SIGNUM-NET.
Zastosowane w programie Fara schematy graficzne, topologia elementów i inne rozwiązania wymienione w sekcji "Prawa autorskie" nie mają związku z merytoryczną stroną zagadnienia i ich ewentualne kopiowanie i stosowanie w innych produktach jako świadoma działalność mająca na celu wprowadzenie w błąd klienta końcowego co do źródła pochodzenia kupowanego produktu stanowi naruszenie postanowień ustawy o zapobieganiu nieuczciwej konkurencji i jako przestępstwo podlega sankcjom karnym określonym w w/w ustawie.