Wymagania - Fara

Wymagania

iPad lub mini iPad.

System operacyjny IOS 9.0 lub wyższy.

Aby synchronizować dane z programem FARA 5.0 należy ją zaktualizować do wersji 5.0.65 lub wyższej (w części SERWIS programu FARA musi być zainstalowana funkcja „Synchronizuj z iPadem”). Posiadacze programu FARA 5.0 mogą go aktualizować bezpłatnie (www.aktualizacje.fara.pl).

Aby synchronizować dane z programem FARA 5.0 poprzez połączenie kabelkiem należy zainstalować na komputerze z systemem Windows bezpłatny program iTunes (można go pobrać za darmo ze strony www.apple.com/pl/itunes/). Alternatywnie można skorzystać z konta Dropbox (dane przesyłane między iPadem i komputerem są szyfrowane).

 

Wszystkie materiały publikowane na tej stronie chronione są polskim i międzynarodowym prawem autorskim. Żadna część materiałów zawartych na tej stronie nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny) ani zamieszczana w Internecie i innych formach publikacji bez pisemnej zgody firmy SIGNUM-NET Włodzimierz Kessler. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie materiałów w całości lub w części bez zgody SIGNUM-NET stanowi naruszenie prawa i będąc zabronione pod groźbą kary może być  ścigane prawnie. Dołączone do oprogramowania FARA szablony graficzne, schematy graficzne okien, pliki komentarzy i inne materiały stanowią formę utworów literackich i ich kopiowanie i umieszczanie w innych programach komputerowych i utworach literackich jest równoznaczne z plagiatem. Rozwiązania organizacyjne i technologiczne oprogramowania FARA stanowią własność SIGNUM-NET.
Zastosowane w programie Fara schematy graficzne, topologia elementów i inne rozwiązania wymienione w sekcji "Prawa autorskie" nie mają związku z merytoryczną stroną zagadnienia i ich ewentualne kopiowanie i stosowanie w innych produktach jako świadoma działalność mająca na celu wprowadzenie w błąd klienta końcowego co do źródła pochodzenia kupowanego produktu stanowi naruszenie postanowień ustawy o zapobieganiu nieuczciwej konkurencji i jako przestępstwo podlega sankcjom karnym określonym w w/w ustawie.