Archiwum aktualizacji starych wersji programu Fara 3.x - Fara

Archiwum aktualizacji starych wersji programu Fara 3.x
sobota, 16 grudnia 2006 16:00

Wydane w okresie od 11 marca 2004 do 16 grudnia 2006 bezpłatne aktualizacje dla posiadaczy programu FARA w wersjach 3.0, 3.1 i 3.2, którzy w dalszym ciągu korzystają ze starej generacji programu. Są to tylko aktualizacje do programu Fara 3.x !. Użytkownicy nowszych wersji - programów Fara 4.0 i Fara 5.0 nie pobierają tych aktualizacji. Aktualizacje te są bezpłatne.

Aktualizacje z archiwum przeznaczone są do wersji 3.0, 3.1 i 3.2 programu.

Aktualizacje nie są przeznaczone do nowszych wersji 4.0 i 5.0!

Stara generacja programu nie posiadała mechanizmów automatycznej aktualizacji. Aby zainstalować aktualizację należy pobrać plik i przenieść go na komputer z programem. Następnie należy uruchomić program FARA 3.x, przejść do działu SERWIS i kliknąć w ikonę Aplikacje serwisowe, a następnie wskazać pobrany plik z aktualizacją.

Niektóre przeglądarki mogą podczas pobierania dokleić do nazwy pliku słowo „.zip”. Stare wersje programu Fara „nie widzą” wówczas takiego pliku. Jeśli tak się stanie należy zmienić nazwę pobranego pliku usuwając z niej końcówkę „.zip”.

16 grudnia 2006: Fara 4.0 - aktualizacja wersji 3.2 z grudnia 2005 do wersji 4.0

download pobierz plik fara40.serwis (10 MB)

15 grudnia 2005: Fara 3.2a - aktualizacja wersji 3.2 do wersji 3.2a

download pobierz plik fara32_grudzien2005.serwis (4 MB)

30 września 2005: Fara 3.2 - aktualizacja wersji 3.1 do wersji 3.2

download pobierz plik fara32.serwis (5 MB)

11 marca 2004: Fara 3.1 - aktualizacja wersji 3.0 do wersji 3.1

download pobierz plik fara31.serwis (4,5 MB)

 

Wszystkie materiały publikowane na tej stronie chronione są polskim i międzynarodowym prawem autorskim. Żadna część materiałów zawartych na tej stronie nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny) ani zamieszczana w Internecie i innych formach publikacji bez pisemnej zgody firmy SIGNUM-NET Włodzimierz Kessler. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie materiałów w całości lub w części bez zgody SIGNUM-NET stanowi naruszenie prawa i będąc zabronione pod groźbą kary może być  ścigane prawnie. Dołączone do oprogramowania FARA szablony graficzne, schematy graficzne okien, pliki komentarzy i inne materiały stanowią formę utworów literackich i ich kopiowanie i umieszczanie w innych programach komputerowych i utworach literackich jest równoznaczne z plagiatem. Rozwiązania organizacyjne i technologiczne oprogramowania FARA stanowią własność SIGNUM-NET.
Zastosowane w programie Fara schematy graficzne, topologia elementów i inne rozwiązania wymienione w sekcji "Prawa autorskie" nie mają związku z merytoryczną stroną zagadnienia i ich ewentualne kopiowanie i stosowanie w innych produktach jako świadoma działalność mająca na celu wprowadzenie w błąd klienta końcowego co do źródła pochodzenia kupowanego produktu stanowi naruszenie postanowień ustawy o zapobieganiu nieuczciwej konkurencji i jako przestępstwo podlega sankcjom karnym określonym w w/w ustawie.