5.0.26 - Fara

piątek, 05 czerwca 2009 11:46

Aktualizacja nr 5.0.26

rozszerzenieW księdze intencji skopiowano ikonę "dostosuj" z formularza księgi także do okna z tabelą.

rozszerzenieW księdze intencji dodano w oknie "dostosuj" możliwość włączenia wyświetlania w tabeli z intencjami kwoty ofiary.

poprawkaW księdze rodzin, gdy wybrano funkcję aktualizacji poprzez przepisanie adresu z karty osobowej żony, program nie zawsze przepisywał ten adres.

korektaW księdze ofiarodawców program nie zawsze wyświetlał ikonę służącą do powiązania wpisu z kartą rodzinną. Zamiast ikony wyświetlała się wówczas szara koperta sygnalizująca, że program nie mógł załadować do pamięci rysunku.

 

Wszystkie materiały publikowane na tej stronie chronione są polskim i międzynarodowym prawem autorskim. Żadna część materiałów zawartych na tej stronie nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny) ani zamieszczana w Internecie i innych formach publikacji bez pisemnej zgody firmy SIGNUM-NET Włodzimierz Kessler. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie materiałów w całości lub w części bez zgody SIGNUM-NET stanowi naruszenie prawa i będąc zabronione pod groźbą kary może być  ścigane prawnie. Dołączone do oprogramowania FARA szablony graficzne, schematy graficzne okien, pliki komentarzy i inne materiały stanowią formę utworów literackich i ich kopiowanie i umieszczanie w innych programach komputerowych i utworach literackich jest równoznaczne z plagiatem. Rozwiązania organizacyjne i technologiczne oprogramowania FARA stanowią własność SIGNUM-NET.
Zastosowane w programie Fara schematy graficzne, topologia elementów i inne rozwiązania wymienione w sekcji "Prawa autorskie" nie mają związku z merytoryczną stroną zagadnienia i ich ewentualne kopiowanie i stosowanie w innych produktach jako świadoma działalność mająca na celu wprowadzenie w błąd klienta końcowego co do źródła pochodzenia kupowanego produktu stanowi naruszenie postanowień ustawy o zapobieganiu nieuczciwej konkurencji i jako przestępstwo podlega sankcjom karnym określonym w w/w ustawie.