PAMIĄTKI PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ

Treść pamiątki opracowywana przez profesjonalne studio graficzne i konsultowana z parafią, przed uruchomieniem produkcji.

I Komunia św. - pamiątki

szczegóły i cenniki >>

PRECYZYJNE PIECZĘCIE TUSZOWE

Pieczęcie powstają w oparciu o bogatą bazę własnych grafik wektorowych powstałych w naszym Studio, która jest na bieżąco uzupełniana o nowe prace, jak również w oparciu o materiały dostarczone. Dzięki temu możemy zaoferować wykonanie pieczęci z idealnie dopasowaną do potrzeb grafiką. Grafiki wektorowe są dowolnie skalowane bez utraty jakości, dzięki czemu ten sam obraz może się znaleźć na zarówno na dużej i małej pieczęci, ale także na zamówionej u nas pamiątce komunijnej czy tablicy informacyjnej.

Pieczęcie precyzyjne

szczegóły i cenniki >>

UNIKALNE PAMIĄTKI OKOLICZNOŚCIOWE Z DEDYKACJĄ

Dzięki zastosowaniu specjalistycznego oprogramowania przetwarzamy zdjęcia i klatki filmów na obrazy grawerowane laserowo. Wystarczy zwykłe zdjęcie zrobione cyfrowym aparatem by wykonać jego wierne w każdym calu i niemal najdrobniejszym szczególe odwzorowanie w postaci wygrawerowanej na laminacie. Można też posłużyć się zeskanowanym zdjęciem analogowym, np. starą fotografią by wykonać na jej podstawie grawerowaną pamiątkę.

Pamiątki okolicznościowe

szczegóły i cenniki >>

TABLICZKI INFORMACYJNE, PAMIĄTKOWE, OPISOWE

Tablice informacyjne grawerowane laserowo na tzw. laminacie grawerskim są bardzo odporne na warunki atmosferyczne, takie jak mróz, deszcze,śnieg czy upały.

Z tego względu są to bardzo odporne elementy elewacji, budynków i ścian. Grawerowane mogą być zarówno napisy jak i obrazy z wizerunkami świętych, herbami i innymi symbolami. Dzięki zastosowaniu najnowszego oprogramowania nasza firma dokonuje również konwersji zdjęć na obraz grawerowany laserowo tworząc tabliczki pamiątkowe dostarczające niezapomnianych wrażeń.

Tablice informacyjne

szczegóły i cenniki >>

UNIKALNE GRAFIKI - LOGO NA PODSTAWIE ZDJĘĆ

Na zamówienie odtwarzamy wzory starych pieczęci i herbów i tworzymy unikalne grafiki wektorowe - logo na podstawie zdjęć obrazów, rycin, rzeźb, budynków, itp.

Logotypy na zamówienie

Szczegóły i kalkulacje na telefon: 603 95 50 50 lub email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.